REFLEX

Expanzní nádoby

Od malých soustav v rodinných domcích až po velké soustavy zásobování teplem. A typické pro Reflex: kvalita je vždy na prvním místě! Klasické tlakové expanzní nádoby s membránou, multifunkční expanzní automaty (kompresorové, čerpadlové).

Akumulační zásobníky

Užitečné doplnění výrobního programu. Rozsáhlý program Reflexu pro řešení expanze, odplyňování a doplňování je citlivě doplněn praktickým programem, který nabízí příslušenství k těmto zařízením - zásobníkové ohřívače pro ohřev TUV a zásobníky na topné nebo chladicí médium.

Zásobníkové ohřívače

Naše požadavky na komfort bydlení neustále rostou. Současně se vyžaduje snižování spotřeby energií. Oba aspekty, požadavek komfortu a ochrany životního prostředí, je možné, díky zásobníkovým ohřívačům Reflex uspokojivě kombinovat.

GLOBAL WATER

Tlakové nádoby PressureWave - PWB nacházejí uplatnění v široké škále aplikací, například u posilovacích stanic, domácích vodáren, zavlažovacích systémů, nebo u ohřívačů TUV. Nádoba je vybavena plastovými nožičkami a plastovým podstavcem pod čerpadlo.
Poskytujeme záruku 5 let.

Tlakové nádoby Challenger GC nacházejí uplatnění v široké škále aplikací, např. u posilovacích stanic, domácích vodáren a zavlažovacích systémů. Velikosti tlakových nádob 200 - 450 litrů.
Poskytujeme záruku 5let.

HeatWave představují kvalitní řešení pro expanzní teplovodní nádrže. Nádrže HeatWaveTM jsou konstruovány podle stejných přísných norem jako nádrže PressureWave a Challenger. Nabízíme expanzní nádoby ve velikostech 2 - 150L.

Typů a jednotlivých variant je celá řada a my jako odborníci Vám rádi poradíme s výběrem proto nás neváhejte kontaktovat

 

 

Kontaktní formulář

Najdete nás zde

SAPELM spol s r.o.

Rubešova 142

256 01 Benešov

IČ  18595634

DIČ18595634

tel.317 722 662

Akční zboží!!!

 

SAPELM, 
spol. s r.o. - idatabaze.czElektromotory a generátory - idatabaze.cz

Prodej a

servis těchto značek

Elektromotory

MEZ Mohelnice